چه باید به متخصص قلب و عروق خود بگویید

اگرچه هرگز توصیه نمی شود که از هر نوع اطلاعاتی از یک متخصص پزشکی خودداری کنید ، اما وقتی صحبت از متخصص قلب و عروق می شود ، حفظ اسرار در واقع می تواند کشنده باشد. اگر تا آنجا که ممکن است با پزشک قلب خود پیش قدم نباشید ، وی نمی تواند موثرترین دوره درمانی را برنامه ریزی کند. اینها تنها برخی از مواردی است که برای اطمینان از بحث در باره دفعات بعدی قرار ملاقات به آنها نیاز دارید.

آیا شما از مکمل ها یا ویتامین ها استفاده می کنید یا نه
بسیاری از افراد برای رفع مشکلات مزمن سلامتی از داروهای گیاهی و انواع جایگزین دارو استفاده می کنند. با این حال ، لازم است که متخصص قلب خود را از همه مواردی که مصرف می کنید مطلع سازد زیرا در صورت استفاده از داروهای خاص طول عمر بیماران نارسایی قلبی  قلبی عروقی ، برخی از مکمل ها می توانند تهدیدی جدی باشند.

اگر توسط پزشکان دیگر آزمایش می شوید
شاید شما نخواهید بپذیرید که برای مسئله قلبی نظر دوم را دریافت کرده اید ، اما هدف شما این است که بهترین مراقبت های ممکن را به دست آورید ، و نگران احساسات پزشک خود نباشید. ضروری است که هر نوع نتیجه آزمایش اخیر را در قرار بعدی متخصص قلب خود بیاورید ، خواه این به معنی EKG ، آنژیوگرام ، آزمایش خون ، اکوکاردیوگرام یا هر چیز دیگری باشد. اگر پزشک شما تمام اطلاعات موجود را نداشته باشد ، به هیچ وجه نمی تواند جدی بودن وضعیت شما را درک کند.

اگر همه داروهای خود را مصرف نمی کنید
بسیاری از افراد هر چند وقت یکبار از مصرف داروها صرف نظر می کنند اما نمی خواهند این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهند. اگر در این گروه قرار می گیرید ، لطفاً در ابتدا باشید و به او بگویید که کلسترول یا داروی فشار خون خود را به اندازه منظم منظم مصرف نکرده اید. اگر میزان کلسترول و فشار خون شما تغییر نکرده باشد و متخصص قلب شما نمی داند که از داروهای پزشکی خود صرف نظر کرده اید ، ممکن است بدون نیاز شما دوز بیشتری دارو تجویز کند. این در نهایت می تواند اثرات مخربی بر سلامتی شما بگذارد.

اگر استرس بیش از حد را تجربه می کنید
این یک واقعیت زندگی است که بسیاری از ما هر از گاهی مجبور به تحمل مشکلات مالی هستیم. برخی از افراد این استرس و سایر انواع استرس را تحمل می کنند تا حدی که باعث بیماری جسمی آنها می شود. استرس می تواند ضربان قلب شما را افزایش دهد یا حتی منجر به پرش ضربان و تپش قلب شود. شما باید با پزشک خود در مورد آنچه اتفاق می افتد صحبت کنید زیرا این امر می تواند فشار خون شما را افزایش دهد.

شما به رژیم خود پایبند نبوده اید
بسیاری از ما وقتی پزشک یک نوع رژیم خاص را به ما می دهد کمی تقلب می کنیم. هیچ دلیلی ندارد که اگر همان کار را انجام داده اید احساس شرم کنید. اگر به متخصص قلب خود نگویید که دقیقاً درست غذا نخورده اید یا ورزش نکرده اید ، پس او دقیق ترین تصویر ممکن را از آنچه در قلب شما اتفاق می افتد نخواهد داشت. در نتیجه ممکن است مجبور شوید یک آزمایش استرس انجام دهید.